Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları ilkin adaptör girişindeki aşınmalardır. Bu tür sorunlar şarj girişinin sürekli takılıp çıkarılmasından kaynaklandığı gibi girişi bağlıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör onarımı arızalı jakın gerçek jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi bilgisayar adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer sorun ise adaptörün yüksek voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tarz sorunlar genelde garanti kapsamındadır ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik hatlarından farklı bir mecrada kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir kapsam oluşturduğundan dolayı adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih edin. Adaptör girişi bilgisayarınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan adaptör kablosunu sıradan bir bant ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak cihazınızı bataryayı çıkararak doğrudan adaptörle çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper cky Adaptör

Öbür kullanıcı sorunu ise sert kullanımdan oluşur. Tuş kopmaları ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.